OKI ve Mimaki Engineering, OKI Data’nın Geniş Format Inkjet Baskı Makineleri için Özel Uluslararası Satış Anlaşması İmzaladı

OKI Color Painter M 64s

OKI Data’nın geniş format inkjet baskı makinelerini Mimaki Engineering’in güçlü uluslararası satış ağı üzerinden pazara sunacak.

6 Ocak 2020’de Mimaki Engineering Co., Ltd. ve OKI Group’un baskı makineleri şirketi OKI Data Corporation, OKI Data’nın geniş format inkjet baskı makinelerinin pazara sunulması için özel bir uluslararası satış anlaşması imzaladılar. Bu anlaşma çerçevesinde iki şirket, Mart 2019’da açıklanan Japonya’daki satış ittifakını yurtdışı satışlarını da kapsayacak şekilde genişletecek.

Bu anlaşma uyarınca, 1 Nisan 2020’den itibaren Mimaki Engineering, OKI Data’nın geniş format inkjet baskı makinelerini, boya ve diğer sarf malzemelerini ve yedek parçalarını Mimaki Engineering’in güçlü uluslararası satış ağı üzerinden yurtdışı pazarlarına sunacak.

Bu uluslararası işbirliğinin kapsadığı ürünler arasında OKI Data’nın yüksek hızda, yüksek yoğunlukta baskı yapabilen iki geniş formatlı inkjet baskı makinesi (ColorPainter H3-104s ve ColorPainter M-64s) ve bu modeller için boyayla diğer sarf malzemeler ve daha önce OKI Data tarafından satılan OKI Data’nın diğer geniş format inkjet baskı makineleri bulunmaktadır. Mimaki Engineering, bu ürünlerin satış ve bakımına 1 Nisan’da başlayacak.

Mimaki Engineering, profesyonel inkjet baskı makineleri, kesim plotter’ları ve bu tür ürünlerle kullanılan boya ve yazılımları geliştirmekte, üretmekte, satmakta ve bakımını yapmaktadır. Yaklaşık 150 ülkede uluslararası bir bayi ağı ile desteklenen Mimaki Engineering, sadece ürünleri değil, toplum kökenli satış etkinliklerini kılavuz kelime olarak kendine temel alıp, ürünleri kullanan müşterilere iç rahatlığı sağlamak adına kapsamlı bir çevre sunmaktadır.

OKI Data bu anlaşmayı, Mimaki Engineering’in geniş format inkjet baskı makinesi işindeki teknolojik yeteneklerine ve satış ve bakım performansına olan tam güveni nedeniyle gerçekleştirdi. OKI Data’nın hem mevcut müşterilerine güvenilir bir şekilde hizmet verilmeye devam etmesi hem de daha fazla müşteriye çözüm sunmaya olan inancı ile bu anlaşma imzalandı.

share: