Dünyamıza hoş geldiniz...

Mimaki hakkında

Go Back

Ürettiklerimiz

Mimaki olarak, onlarca yıllık tecrübemizle endüstriyel geniş format inkjet baskı makineleri ve kesim plotterları üretiyor ve pazara sunuyoruz. Donanımı, yazılımı ve sarf malzemeleri ile tam entegre bir iş akışı sunan çözümlerimiz üstün, güvenilir ve kullanıcı dostu ürünlerden oluşmaktadır.

Mimaki endüstriyel inkjet baskı makineleri

Geniş format bas/kes çözümlerinde zengin ürün yelpazesiyle endüstri lideri olan Mimaki, inovasyon, kalite ve güvenilirlikte uzmandır. Flatbed, rulodan ruloya ve hibrit bas/kes makinelerimiz çok çeşitli uygulama gereksinimlerine yanıt vermektedir. Hemen hemen tüm endüstri, reklam ve grafik, tekstil ve hazır giyim ihtiyaçlarına uygun bas/kes çözümleri sunuyoruz.

Ölçü: 6.5 metrekareye kadar olan malzemeler ile üretim yapabilirsiniz.

Yüzey: Plastik, cam, ahşap, deri ve kumaş gibi çeşitli metaryeller üzerine yüksek baskı kalitesi ile göz alıcı baskılar yapabilirsiniz.

Kişisel üretimler: Dijital inkjet baskı sistemlerimiz baskı kalıpları gerektirmediği için az adetli üretimler hızlı, kolay ve ekonomiktir.

Ekolojik sürdürülebilirlik: Ekolojik sürdürülebilirlik: Geniş format inkjet baskı çözümlerimiz, geleneksel baskı teknolojilerine oranla daha az boya kullanır, daha az atık üretir ve ofset ya da flekso klişe üretimlerden kaynaklanan kirli atık boşaltma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Boyalar

Birlikte mükemmel bir uyum içinde çalışan baskı makineleri ve boyalarla entegre edilmiş sistemlerimiz olağanüstü baskılar sunar. Geniş bir malzeme yelpazesinde kaliteli, yüksek çözünürlüklü renkler elde etmek için çok çeşitli solvent, pigment ve su bazlı boyalar geliştiriyoruz. Mimaki boyaları doğrudan güneş ışığına, suya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.


Kesim Plotterları

Mimaki, 1987 yılında, dünyanın drag knife (sürükleme bıçağı) teknolojisi kullanan ilk kesim plotterını tanıtarak kesim çözümleri için temel bir ölçüt belirlemiştir. Bu teknoloji, elle boyanmış harflerle yapılan basit tabelalardan, göz alıcı fotoğraf ve illüstrasyonlara sahip canlı tabelalara geçişi de beraberinde getirmiştir. Pazarda oldukça büyük ilgi gören yenilikçi kesim plotterımız, sürekli inovasyonun temelini oluşturmuştur. Günümüzde Mimaki kesim çözümleri dünya çapında tabela ve grafik, tekstil ve konfeksiyon ve endüstriyel alanlarında çok sayıda işletme tarafından kullanılmaktadır.

Mimaki Eurasia

location image